Dětský nábytek od italských výrobců

Jsme internetový obchod, který soustředí svůj sortiment pouze na produkty italských značek, ve většině na dětský nábytek, kočárky a jiné přislušenství pro Vás a Vaše děti. Naši myšlenkou není jen nabídnout našim spotřebitelům 100 % kvalitu v jednoduchém designu plném nápadů, ale také individuální přístup k našim zákazníkům. Náš artikl dovážime pro Vás přímo od výrobců se kterými jsme v neustálém kontaktu. Předem se omlouváme za čekací dobu Vámi objednaného sortimentu (2 až 6 týdnů), která je ale stanovená v obchodních podmínkách italského výrobce.

O italském sortimentu a výrobcích

Všechny maminky na celém světě si užívají čas, kdy jde dítě do své postýlky. Je to čas na objetí, přitulení se. Jsou to okamžiky, které zanechávají teplo u srdce a v dětských očích radost a úsměv na tváři. Dětský nábytek od italských firem Foppapedretti, Baby Italia byl vytvořen, aby uchoval tyto okamžiky a držel je v nezapomenutelné atmosféře. Italští výrobci vyrábí dětský nábytek, který je velmi uznávaný pro jeho design a praktičnost. Stálý průzkum materiálů přináší tu největší kvalitu a estetický vzhled produktů.
Díky mnoha návrhům vytváří prostředí přizpůsobené potřebám dětí a rozvíjí jejich tvorbu a zvědavost skrz dekorace na kolébkách, postýlkách, skříních a přebalovacích stolech. Zlepšení návrhu a stylu, vždy nové a trendy, dělá oba matku i dítě šťastné.
Jste opatrní a přemýšliví rodiče, vždy vybíráte to nejlepší pro vaše děti, děti chtějí místo tvořivosti pro jejich hry a blaho.
Dětský nábytek od italských firem spojil vaše potřeby, užívá přírodní a netoxické materiály, které nejsou zdraví a prostředí škodlivé, nevynechává ani na prostředí barevnosti a veselosti. Takový svět by mohl být vhodný pro naše děti. Nabízí výběr textilií do všech pokojů, kladené s velkým pozorem na detail a materiály z nichž jsou vyrobené. Vždy se zájmem pro potřeby dětí navrhovali a stavěli každý díl dětského nábytku s láskou a bezpečností.

FoppaPedretti

Rodinná firma FOPPAPEDRETTI, založená v roce 1946 v provincii Grumello del Monte se původně zaobírala pouze výrobou dětského nábytku. Později produkci rozšířila o sortiment jako: nábytek do domu, zahradu a různé příslušenstvi do domácnosti. Značka FoppaPedretti dosáhla v roce 2001 mezinárodní úspěch, kdy ve studii Corriere della Sera společností YOUNG & RUBICAM, získala ocenění 3. místa v oblasti kvality italských značek.

Sílu značky na stupnici 1 až 100

1. Ferrari
2. Parmigiano Reggiano   
3. FOPPAPEDRETTI
4. Valentino
5. Barilla
6. Giorgio Arm ani
7. Missoni
8. Algida
9. Ferrarelle
10. Versace
20. Trussardi

99,91
99,44
99,16
98,51
97,86
97,67
97,49
97,40
96,74
96,65
94,23

Zdroj: Young & Rubicam


Více informací o produktech světoznámé značky FoppaPedretti najdete na jejich domácích internetových stránkách http://www.foppapedretti.it/

Baby Italia

Rodinná italská firma BABY ITALIA se objevuje na trhu s dětským nábytkem již přes 20 let, v které díky zkušenostem a stálým objevováním nových výrobních technológii, pečlivým výběrem kvalitných materialů dosáhla nejvyšší kvality. Více informací na http://www.baby-italia.it/

Poupy - naším cílem je, aby rodičovství bylo každodenní spokojenost !

Od roku 1980 POUPY trvale zásobuje rodiče během růstu svých dětí základními produkty určenými do prvních let dítěte. Víme, jak moc pozornosti a úsilí rodiče musí dát do řádné péče o své děti, a z tohoto důvodu nabízíme pouze 100% bezpečné řešení s vysoce kvalitními a snadno použitelnými produkty. Při vývoji našeho sortimentu z oblasti péče o děti, zapájíme odborníky, stejně jako rodiče, s cílem vytvořit kompletní a funkční sortiment. Naší prioritou a nejdůležitějším cílem je nabídnout produkty v souladu se všemi nejnovějšími bezpečnostními normami, které zaručují certifikace, které jsou neustále aktualizovány prostřednictvím akreditovaných agentur, a které ukazují naši nejvyšší profesionalitu v naší práci.

 

Věříme, že náš sortiment Vám přinese radost a spokojenost při úžívání v každodenním čase. Branislav Lariš - MONAD

 
 

MONAD MOBILIA s.r.o.

Koželužská 945/31
77900 Olomouc

IČ:29463041
DIČ:CZ29463041

email:

tel.: +420 608 334 839
       +420 608 732 984